Dorita Hannah

Dorita Hannah je profesorka na Tasmánské univerzitě v Austrálii, kde vyučuje na Fakultě kreativních umění a Fakultě architektury a designu. Je vedoucí vědecká pracovnice na Institutu kreativní výměny zaobírající se intersekcí mezi kreativními průmysly.

Tim Foster

Tim Foster je zakladatel architektonického ateliéru Foster Wilson Architects v Londýně. Během své praxe pracoval na několika návrzích divadel napříč celým světem.

Jim Clayburgh

Jim Clayburgh je choreograf žijící v Bruselu, kde spolu s Johanne Saunier založil choreografické a scénografické studio, které zkoumá jak architektura a technologie obklopují lidské tělo a jak na nás tato kulturní architektura působí.

Liu Xinglin

Liu Xinglin je čínský scénograf a profesor scénografie na Divadelní akademii v Pekingu v Číně.

Sofia Pantouvaki

Sofia Pantouvaki je profesorka kostýmního designu na Aalto univerzitě ve Finsku. Pracovala pro více jak 70 divadel, filmů, oper a tanečních studií pro nejvýznamnější scény v Řecku, Itálii, Velké Británii, na Kypru a ve Finsku.

Robert Kaplowitz

Robert Kaplowitz je skladatel a zvukový designér. Pracoval s nejslavnějšími divadelními herci a skládal hudbu pro nejvýznamnější divadla a muzea umění po světě.

Yaron Abulafia

Yaron Abulafia navrhnul více než 200 divadelních, televizních a tanečních představení, instalací a koncertů po celém světě. Pravidelně přednáší na mezinárodních univerzitách a uměleckých akademiích.

Sodja Lotker

Sodja Lotker pracuje jako dramaturg pro divadelní, taneční a site specific projekty, kdy častokrát ke své práci využívá neobvyklé prostory. Byla uměleckou ředitelkou PQ 2008-2015.

Omar Rajeh

Omar Rajeh je choreograf a ředitel tanečního divadla Maqamat, nejvýznamnějšího libanonského tanečního souboru. V Bejrútu založil festival současného tance BIPOD.

Monica Raya

Monika Raya je architektka, scénografka a kostýmní výtvarnice narozená v Mexiku. Působí jako profesorka na Národní autonomní univerzitě v Mexiku a na Národní škole divadelních umění. Momentálně se taky věnuje doktorandskému studiu na Aalto univerzitě ve Finsku.